Tajemnica naturalnych dodatków dietetycznych NUTRILITE

Tajemnica naturalnych dodatków dietetycznych NUTRILITE

Nutrilite i Rehnborg

Kim był Karl Rehnborg?

To twórca największej na świecie firmy produkującej naturalne dodatki dietetyczne, która realizuje najwyższe standardy, jeśli chodzi o produkcję naturalnych dodatków żywieniowych.

Firma NUTRILITE  jest  zmaterializowaniem pasji i wiedzy jedynego w swoim rodzaju człowieka,  jakim był dr Carl REHNBORG, wiedza, która wynikała z konieczności.

Dr Rehnborg przebywając w latach 20-tych w Chinach stał się świadkiem burzliwych przemian społecznych,  jakie tam następowały. Rewolucja, zachwianie starego porządku społecznego przyniosły ze sobą klęskę głodu.  Kierowany współczuciem dla głodujących przyjaciół, jak również sam będąc w potrzebie, postanowił nieść im pomoc w sposób, jaki w tym momencie był możliwy. Niewątpliwie pomocne w tym były jego wcześniejsze obserwacje dotyczące sposobu żywienia się Chińczyków.  Zastanawiał się nad przyczynami i znamiennymi skutkami błędów, jakie popełniali w swojej diecie.
O tym, że był niepospolitym człowiekiem, świadczy to, że w czasach, gdy wiedza na temat witamin była w zalążku, już wykazał się  niezwykłą intuicją. Był mianowicie w stanie układać przyjaciołom taka dietę, by nie tylko zaspokajali głód, ale też osiągnął to, że nawet poprawili oni stan swojego zdrowia. Dokonywał tego przez uzupełnienie skromnego głodowego pożywienia roślinami o cennych właściwościach, które jednak nie były typowym produktem spożywanym przez ludzi, ani też znanymi roślinami leczniczymi. Zapewniały jednak doskonały stan zdrowia zwierzętom. Te szczególne właściwości wyróżniały niektóre rośliny. Właśnie te dobierał do diety i mimo ich niedużego udziału, dały tak wspaniały rezultat. Patrząc na owoce swoich koncepcji Rehnborg utwierdzał się w przekonaniu, że jego idee są słuszne.

Ponieważ stał się  w Chinach niepożądanym gościem, w 1927 roku wrócił do Stanów Zjednoczonych. Tam ku swojemu zdumieniu stwierdził, że amerykanie znajdują się w niewiele lepszej sytuacji.  Mimo obfitości jadła, byli niedożywieni, chorowici.  Słusznie wiązał to z tym, że żywność była niskiej jakości, często zbyt silnie przetworzona.  Nie bez wpływu był fakt, że plony zwiększano  na niezliczone sposoby. Takie pożywienie syciło, ale nie dawało zdrowia.  Dr Rehnborg założył laboratorium na wyspie Balboa u wybrzeży Kalifornii. W laboratorium na intensywnej twórczej pracy spędził resztę swojego życia. Poszukiwał takich dodatków żywieniowych, by uzupełnić to, z produkowanej żywności zostało usunięte. Poszukiwał także tych składników, o które należy uzupełnić żywność, gdyż nie było ich w wystarczającej ilości dla zachowania zdrowia w naszej nerwowej rzeczywistości. Swoja pracą zaspokajał rzeczywiste potrzeby ludzi, a produkty, które opracowywał poprawiały im zdrowie i siły. Z biegiem lat jego małe laboratorium  urosło do rozmiarów dużej firmy, będącej w stanie zaopatrzyć miliony ludzi.

W 1934 roku, jako jeden z pierwszych w świecie wyprodukował i wprowadził do sprzedaży naturalny preparat witaminowo-mineralny.
Mimo niezwykłego postępu nauki i technologii umożliwiających wytwarzanie preparatów zawierających syntetyczne witaminy i mikroelementy, nie uległ pokusie podjęcia tego typu produkcji.
Uznał bezsprzecznie wyższość witamin i mikroelementów pochodzenia naturalnego.

Owoce i warzywa Jeśli poszukujesz dobrych sprawdzonych  suplementów, bo jesteś przekonany, że uzupełnienie dzisiejszej diety jest koniecznością, zapraszam do kontaktu.

ZAPROSZENIE DO OFERTY

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge