Zrzucić nadwagę

Zrzucić nadwagę

classic-hamburger-sandwich-and-fries-100188811Zrzucić nadwagę,  pozbyć się nadwyżki kilogramów, nigdy więcej nie przytyć, nauczyć się utrzymywać wagę w normie….

To chyba marzenie wielu osób,  nie tylko pań, ale również panów. Większość programów odchudzających zaleca rygorystyczne diety, oparte często na jedzeniu dużej ilości surowych owoców i warzyw,  jak również diety beztłuszczowe. Tymczasem  surowe jest ciężko strawne i wychładza, jest kompletnie niezgodne  z tym,  że powinniśmy spożywać to co rośnie w naszym klimacie.  Temat wychładzania organizmu poruszam we wpisie o grypie.

Takie diety są wręcz szkodliwe, po tygodniach ich stosowania w organizmie następuje spustoszenie. Wychłodzony organizm pozbawiony wielu składników mineralnych zaczyna chorować.

Efekt jojo, czyli powrót wagi po kliku miesiącach działa podobnie jak w przypadku kuracji antyalkoholowej. Pacjent  przebywający na leczeniu, często przymusowym, przez 1,5 roku nie bierze alkoholu do ust.  Ale  jak tylko  skończy kurację, idzie  się nachlać, za przeproszeniem, bo w podświadomości przez cały  ten czas ma obraz tego, co zrobi po skończeniu kuracji.

Podobnie bywa w przypadku odchudzania, jeśli nie znalazłeś w sobie motywacji do zmian związanych z procesem chudnięcia.  Katujesz swój organizm, efekty owszem  przychodzą, ale tak naprawdę marzysz o powrocie do tzw. normalności.

Moja koleżanka zawsze podczas takiej diety chodziła wściekła, nie dało się z nią rozmawiać. W końcu każda jej kuracja odchudzająca kończyła się fiaskiem.

Najczęściej stosowanie opracowanego jadłospisu jest tak absorbujące, że wiele osób rezygnuje z powodu tego, że musi naprawdę sporo czasu spędzać w kuchni. Przy dzisiejszym pospiesznym tempie życia to czasami wręcz niemożliwe.

Body Key by Nutrilite to całkiem odmienny sposób na powrót do prawidłowej wagi.   Oparty jest na zbadaniu twojego kodu genetycznego. co pozwala ustalić  czy tyjesz od węglowodanów  czy od tłuszczów. O tym decydują twoje wariacje genowe.  Nutrigenetyka   to nowa dziedzina nauki zajmująca się badaniem wpływu  sposobu odżywiania  na indywidualne wariacje genetyczne. Czyli na podstawie kodu genetycznego można opracować odpowiednią dietę dla pacjenta.

Przed przystąpieniem do kuracji musisz wykonać test genetyczny.  Pobranie próbki do testu jest bardzo proste. Rezultaty testu pomogą określić Twoje predyspozycje genetyczne i najbardziej odpowiedni dla Twojego profilu rodzaj aktywności fizycznej.

W innych dietach wielu rzeczy nie wolno jeść. Tu możesz jeść wszystko, ale w odpowiednich ilościach. Ten program uczy  jak dobierać produkty, uczy dobrych nawyków żywieniowych.  Poza tym doskonale wpisuje się nawet w zapracowany tryb życia, ponieważ zawiera gotowe dania i suplementy.

Program pilotażowy pokazał, że prawdziwe chudnięcie następuje po zakończeniu 3-miesiecznej kuracji. Jedna z pań biorących udział w programie pilotażowym pochwaliła się utratą 13 kg i zmniejszeniem obwodu w talii o 11 cm. Efekt ten wystąpił dlatego, że 1 kg mięśni ma niewielką objętość, a 1 kg tłuszczu znacznie zwiększa obwód w talii. I to do mnie przemawia. Wiele diet powoduje chudnięcie,  ale oponkę w talii bardzo trudno jest zlikwidować.

Jeżeli potrzebuje wskazówek, wygody i kontroli, oczekujesz  programu dopasowanego do swojego stylu  życia oraz  oczekujesz  indywidualnego programu utraty wagi, to BODY KEY jest dla ciebie.

Jeśli jesteś rozczarowany poprzednimi doświadczeniami z innymi dietami czy programami to BODY KEY jest dla ciebie.

Pakiet startowy  BODYKEY  zawiera wszystkie elementy potrzebne do rozpoczęcia programu.

Program BODY KEY to nie tylko zrzucenie wagi, to również  program poprawy zdrowia.

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge