Przyjazny Marketing Sieciowy

Przyjazny Marketing Sieciowy

 

Zbliża się koniec roku.  Będziemy sobie życzyć spełnienia marzeń w Nowym Roku.  Może pomyślności i szczęścia.  Pytanie – co zrobisz,  jakie działania podejmiesz, aby twoje marzenia się urzeczywistniły?  Czy to co robisz aktualnie,  jest wystarczające, aby podnieść standard  życia, aby postawić dom bez brania kredytu, aby wysłać dzieci na dodatkowe lekcje angielskiego czy rozwijać inne zainteresowania.  A może wreszcie zmienić samochód na trochę lepszy, który zimą odpala, nie gaśnie na skrzyżowaniu, bo jest źle wyregulowany gaz,  i wygodnie mieści się w nim cała rodzina?  A może masz jeszcze inne marzenia  np. o podróżach?  Albo po prostu chciałbyś spędzać więcej czasu z rodziną?

Czy znasz jeszcze kogoś,  kto lubi podróżować  i często wyjeżdżać na wakacje?  Czy znasz jeszcze kogoś,  kto chciałby mieć więcej czasu na przebywanie z rodziną,  na swoje ulubione zajęcia?   Czy znasz kogoś,  kto ma i czas,  i pieniądze i dobre zdrowie?

Ile spośród znanych ci osób ma te trzy rzeczy na raz?  Ilu spośród twoich znajomych chciałoby je mieć?  Młode pracujące osoby mają zapewne pieniądze i dobre zdrowie.  Ale brakuje im czasu.  Starsi będący na emeryturze,  mają czas.   Jednak może nie wystarczać im pieniędzy.  Nie mają możliwości wyjazdów i odwiedzania swoich wnuków,  kiedy zechcą.  Albo wiedzą,  że się starzeją –  co więc będzie z ich zdrowiem?

Niestety większość ludzi nie ma dla siebie czasu.  Nie ma czasu na realizowanie swoich marzeń. W  dodatku często nie zdają sobie z tego sprawy.  Tak bardzo się starają zarobić na utrzymanie  i związać koniec z końcem,  że nawet nie myślą o tym,  iż  praktycznie nie mają wolnego czasu, by zadbać o własne potrzeby.

Oczywiście jest wiele sposobów na wzbogacenie się.  Możesz  prowadzić różne interesy.  Z całą pewnością prowadzenie własnej działalności daje większe dochody,  nie jesteś zależny od pracodawcy,  ale jesteś zależny od kontrahentów.  W swoim biznesie pracujesz  24 godziny na dobę.  Masz firmę,  ale bardziej firma ma ciebie.

W takiej sytuacji firma  Marketingu  Sieciowego jest bardzo dobrym rozwiązaniem.  Może zainteresuje cię idea tajemniczego sklepu….

Wielu moich znajomych twierdzi,  że ja pracuję w Marketingu Sieciowym na kogoś.   Mówią,  jesteś częścią  piramidy  i pracujesz na kogoś na górze,  kto zbiera profity.  Nie znają zasady pracy w Marketingu Sieciowym,  nie rozumieją  go i nie robią żadnego wysiłku, by je po prostu poznać.  Nawiasem mówiąc,  to będąc zatrudnionym  w swojej firmie pracujesz  na tego,  kto cię zatrudnia.

Główna wymówka, jakiej  używa większość ludzi,  to brak czasu,  aby zaangażować się w Marketing Sieciowy.   Natomiast dziś w dobie Internetu istnieje tyle narzędzi do budowania tego biznesu,  że zapoznajesz się z materiałami w domowym zaciszu.  Przykładowo, czytasz książkę  „45 sekundowa prezentacja” Dona Failli,   która w prosty i jasny sposób wyjaśnia zasady   Marketingu Sieciowego.  Jeśli poznasz zasady Marketingu Sieciowego,  chociażby z tej książki,  być może uświadomisz sobie,  że możesz rozwinąć swoją działalność nie będąc koniecznie handlowcem.  Co więcej,  twoi znajomi mogliby stworzyć  ogromną firmę,  gdyby tylko zechcieli poświęcić pięć do dziesięciu godzin tygodniowo,  by nauczyć się jak to robić.

Narzędzia pracy to również nagrania na CD,  które zawsze może odsłuchiwać w samochodzie lub gotując obiad.  Nie są potrzebne wielogodzinne nasiadówki,   by wytłumaczyć zasady  Marketingu Sieciowego.   Aczkolwiek spotkania  z ludźmi są potrzebne,  bo budujemy relacje z ludźmi.   Większość ludzi uwielbia  mówić o sobie.   Poza tym,  przebywanie na spotkaniach ogólnych w towarzystwie ludzi sukcesu jest treningiem dla twojego umysłu.

Warto mieć swoją stronę  internetową lub bloga, lub konto na Facebooku,  gdzie promujesz ideę Marketingu sieciowego.

Jeśli poświęcisz człowiekowi 20 minut,  by opowiedzieć o swoich produktach,   firmie i systemie wynagrodzeń,  to zupełnie wystarczający czas.   Ponieważ działa w tym biznesie duplikacja,  on pomyśli,  że aby odnieść sukces musi robić to co ty.  I tak jest.   Prawdopodobnie wieli ludzi tracimy wtedy,  gdy stwierdzą,  że muszą poświęcić  zbyt wiele czasu na ten biznes.  Ważne jest więc,  by nie gadać za dużo.  Mówić tyle ile trzeba.  Pozwolić działać więcej narzędziom,  żeby to one udzieliły informacji.  Im dłużej rozmawiasz z kandydatem,  tym pewniej dochodzi on do wniosku,  że nie będzie robił tego co ty.

Kolejny sposób zdobycia wiedzy na ten temat to warsztaty biznesowe, które można wysłuchać dzięki naszej telewizji internetowej.  Jeśli twój przyjaciel mieszka daleko,  może zapisać się na  takie warsztaty.  Wymagana jest rejestracja, aby obejrzeć  transmisję z warsztatów biznesowych.

Gdy powiedzie ci się w Marketingu Sieciowym,  za rok do trzech lat,  będziesz mieć  czas,  zdrowie  i pieniądze.   Życie staje się wspaniałe,  gdy możesz robić to co chcesz, kiedy chcesz i z tymi, z którymi chcesz.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

One comment

 1. Pingback: Sukces w MLM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge