Dlaczego powinnaś zająć się Marketingiem rekomendacyjnym?

Dlaczego powinnaś zająć się Marketingiem rekomendacyjnym?

Piszę dziś głównie do kobiet.  Z domu wyniosłaś pewien model rodziny.  Mężczyzna pracuje,  żeby utrzymać rodzinę i zapewnić jej  godny styl życia.  Czy słyszałaś przed ślubem zapewnienia typu:  „Żabko, rzucę ci pod nogi cały świat…”?  Dla ciebie wszystko…?  Tyle, że dziś te obietnice przerastają  facetów.  Dziś  spodnie często noszą kobiety i to z rozporkiem z przodu.  Nowa ekonomia daje ogromne możliwości dobrych zarobków również kobietom.

Edukacja finansowa jest kobietom potrzebna

Niestety obserwuję nadal,  że wiele kobiet preferuje ten stary model.  Czy nie oddałaś czasem  w ręce męża wszystkich decyzji finansowych?  Jeśli nie zadbałaś o swoje wykształcenie, to siedzisz w domu wychowując dzieci i bezskutecznie poszukujesz jakiejkolwiek pracy.  A nawet jeśli zadbałaś o swoją edukację, to też szukasz  pracy często bez efektu.  Tak czy siak pozostajesz na łasce i niełasce swojego męża. Kiedyś młoda kobieta powiedziała mi, że wychodzi za mąż i już nie będzie musiała pracować. Jeśli  łączy was wspólny biznes, to są to wasze  wspólne dochody, w przeciwnym przypadku, gdy mąż pracuje na posadzie albo ma swoją firmę, to raczej jesteś na utrzymaniu męża i zależysz całkowicie od niego.

Kobietom potrzebna jest edukacja finansowa,  aby mogły zadbać o swoje finanse.  Kobiety często robią głupie rzeczy,  jeśli w grę wchodzą pieniądze.

Którą z tych głupich rzeczy robisz  w swoim życiu?:

 1. wychodzisz za mąż dla pieniędzy,
 2. pozostajesz w złym małżeństwie lub związku,  ponieważ boisz się,  że nie poradzisz sobie finansowo,
 3. pozwalasz,  żeby  mężczyzna podejmował wszystkie najważniejsze decyzje finansowe,
 4. nie kwestionujesz decyzji finansowych mężczyzny,  ponieważ nie chcesz wprowadzać niepotrzebnego zamieszania i zranić jego ego,
 5. słuchasz porad rzekomych ekspertów,  ponieważ  myślisz,  że nie jesteś wystarczająco mądra,
 6. siedzisz cicho dla świętego spokoju,
 7. czekasz zbyt długo,  ponieważ   (przynajmniej od strony finansowej)  jest ci wygodnie,
 8. partner zostawia cię  dla młodszej kobiety,  ponieważ czekałaś  zbyt długo,
 9. masz nadzieję, że twój mężczyzna się zmieni….
 10. w życiu zadowalasz się tym,  że jest dobrze,  choć tak naprawdę chcesz,  żeby było wspaniale,
 11. nie doceniasz siebie,
 12. znosisz wszelkie niesprawiedliwości w pracy w imię wypłaty,
 13. czujesz się winna,  że pracujesz po godzinach i nie jesteś z dziećmi,
 14. nie dostajesz awansu,  który ci się należy…. i pozostajesz w pracy,
 15. zgadzasz się na niższą płacę niż mężczyźni,  a często wykonujesz taką samą pracę jak oni,
 16. opuszczasz mecze i przedstawienia swoich dzieci,  bo musisz pracować,
 17. często patrzysz w przyszłość i myślisz:   „Pewnego dnia…”
 Pieniądze a seksapil

Większość z nas kobiet zrobiła jedną lub więcej z tych głupich  rzeczy.  Zaprzedajesz duszę w imię pieniędzy.  Prawdziwą zbrodnią jest to,  że odbija się to na twoim szacunku do samej siebie,  na twojej pewności siebie i na poczuciu własnej wartości.

Być może  jesteś nieszczęśliwa w małżeństwie i znosisz to wszystko,  ponieważ twój byt finansowy zależy od twojego męża.  Być może wierzysz,  że twoje małżeństwo wytrzyma próbę czasu  i nie będziesz musiała przeżywać rozwodu.  Nie chodzi o to,  żeby  planować w swoim związku rozstanie.  Myśl jednak realistycznie i zadbaj o swoje finanse tak,  żeby odnieść sukces bez względu na to,  co przyniesie przyszłość.  Musisz mieć plan „B”.  Czasy się zmieniły i my kobiety musimy się zmienić razem z nimi.

Jest  jeszcze jeden sposób na powodzenie w życiu, którego kobiety często używają – polega on na używaniu młodości i seksapilu,  aby zdobyć uwagę  i wpływy,  których pragną,  żeby otrzymać to czego chcą.  Ale    sprawdza się w wieku 20, 30 lat.  Pieniądze odgrywają tu kluczową rolę.  Jeśli masz wybór pomiędzy pieniędzmi a seksapilem,  wybierz  pieniądze.

Z biegiem lat pieniądze staną się twoim seksapilem.

Gdy rozmawiam z kobietami, to obserwuję, że  wiele z nich ma obawy o swoją przyszłość. Wiele kobiet nie wie jak zadbać o swoją przyszłość.  Zacznij od edukacji, samokształcenie to dziś główny sposób na edukacje.

Czy chcesz być kobietą niezależną?

Edukacja i MLM

Ale jak zdobywać tę edukację finansową?  Isaac Asimow powiedział:

Samokształcenie jest, w co mocno wierzę, jedynym rodzajem edukacji jaka istnieje.

Możesz zacząć współpracę z jedną z firm Marketingu rekomendacyjnego.  Programy rozwoju osobistego wielu firm  dają wiedzę z  podstaw przedsiębiorczości.  Możesz współpracować  z grupą firm handlowych,  które oferują doskonałe produkty i korzystać ze szkoły biznesu. Tego typu biznes prowadzisz będąc w domu.  Praca w Marketingu rekomendacyjnym jest dla wielu kobiet doskonałym rozwiązaniem.  Nie musisz bowiem opuszczać dzieci na 10 godzin zostawiając je z babcią lub opiekunką. Ważne jest również to,  że nie musisz mieć dyplomu, aby rozpocząć pracę w  Marketingu rekomendacyjnym. Ważny jest jeszcze wybór firmy typu  MLM.

Gdybyś chciała rozpocząć studia zaoczne,  musiałabyś wiele w swoim życiu przereorganizować,  żeby znaleźć na nie czas. Tu będzie podobnie.  Musisz znaleźć  czas,  aby przeczytać książkę czy pojechać na spotkanie. Ale musi być coś za coś.   Rozwijasz się,  zaczynasz wierzyć w siebie.  Nagroda jest odłożona, ale jeśli uzbroisz się w cierpliwość,  dasz sobie czas na rozwój,  rezultaty przyjdą.   Może z czasem przyłączy się do ciebie twój mąż.  Wspólna praca w Marketingu rekomendacyjnym mocno zacieśnia więzi w małżeństwie, stajecie się równoprawnymi partnerami…

Nie jest moim celem namawianie do rozwodów,  nie jestem również feministką.  Sama jestem w fantastycznym związku  i nie wyobrażam sobie życia bez mojego męża. Namawiam cię tylko, żeby zajęła się  swoją finansową edukacją. Żadna z nas nie chce być głupią gęsią,  często niepoważnie traktowaną  nawet  przez swojego partnera.

Do napisanie tego wpisu zainspirowała mnie książka

„Bogata kobieta” Kim Kiyosaki

Polecam gorąco przeczytanie tej książki, aczkolwiek będzie ona jeszcze nieraz inspiracją dla moich wpisów.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge