6 powodów, dla których powinieneś o tym porozmawiać…

6 powodów, dla których powinieneś o tym porozmawiać…

Napis 1

Jest 6 powodów, dla których powinieneś zdecydować się porozmawiać o tym projekcie biznesowym:

 1. Jest to możliwość posiadania własnego biznesu.

Może marzyłeś o tym,  ale:

  • po pierwsze-  nie miałeś pieniędzy,
  • po drugie  – nie przeszedłeś żadnego szkolenia w dziedzinie prowadzenia biznesu,
  • po trzecie – boisz się porzucić pracę na etacie, dla czegoś, co może odnieść sukces albo i nie.

  Czy  lubisz, by ktoś decydował za ciebie –  ile masz zarabiać,  gdzie masz spędzać swoje wakacje, jakim samochodem masz jeździć, w jakim domu mieszkać, na ile dzieci sobie pozwolić?  Jeśli pracujesz na posadzie, to stale ktoś kontroluje twoje życie.

 1. Jesteś bardzo mocno zajętym człowiekiem.

  Znam ludzi, którzy byli jeszcze bardziej zajęci, a odnieśli duży sukces w tym projekcie. Bez względu na to, czym i jak mocno jesteś zajęty, nie musisz porzucać swoich zajęć, żeby poświęcić czas na ten  projekt biznesowy. Im bardziej jesteś zajęty, tym lepiej…w tym projekcie poszukuje się ludzi mających mało czasu, bowiem oni realizują swoje cele.

 2. Ten projekt możesz zacząć rozwijać  nie mając wiedzy na ten temat, jak to robić.

  W większości profesji musisz zdobyć odpowiednie kwalifikacje, często  trwa to wiele lat. Dopiero potem możesz wykonywać wyuczony zawód.
  W tym modelu biznesowym  praktykę zawodową odbywasz w swoim biznesie.  Jest program edukacyjny, który zostanie ci przedstawiony przez osobę wprowadzającą cię do biznesu. Zajmie się ona tym osobiście albo przedstawi cię mentorowi, który ma już sukces.
  Dostaniesz dostęp do systemu szkoleń, do nagrań, które możesz odsłuchiwać w specjalnej aplikacji,  książek,  konferencji biznesowych, osobistych konsultacji, szkoleń online. Dzięki temu będziesz mógł  się nauczyć budowania  biznesu i będziesz mógł to robić w swoim własnym tempie, ponieważ to twój biznes i nie będziesz miał szefów nad sobą.
  Działa to w bardzo prosty sposób: nauczysz się pierwszego kroku. Jeśli go nie wykonasz, współpraca zostaje zakończona. Jeśli opanujesz pierwszy krok, nauczymy cię kroku nr 2. itd. Najlepsza nauka to podjęcie  działania,  zdobywasz bowiem  doświadczenie  w praktyce.  Potem nauczysz się kolejnych kroków.

 3. Możesz rozpocząć budowę tego biznesu nie ponosząc dużych nakładów finansowych.

  Start to około 100 zł.
  Natomiast koszty zakupu książek oraz aplikacji z nagraniami,  a także uczestnictwo w konferencjach biznesowych są inwestycją w twój rozwój osobisty i finansowy. Te koszty są nieporównywalne do kosztów prowadzenia biznesu tradycyjnego. Dziś w Internecie  jest mnóstwo szkoleń o rozwoju osobistym i przedsiębiorczości i o tym jak się szybko wzbogacić, są często bardzo drogie i niech nie zwiedzie cię obietnica,  że ta „ekscytująca” oferta zaprowadzi się do największego sukcesu w twoim życiu.

 4. To nie jest cudowna metoda na szybkie wzbogacenie się.

  Nic  nie wydarza się z dnia na dzień.  Nie jest  to program dobroczynny,  lecz biznes. Jeśli pragniesz odnieść sukces, musisz być gotowy,  by zainwestować czas i zaangażować się.

  Poszukujemy ludzi,  którzy chcą odnieść sukces w życiu, ale nie boją się ciężkiej pracy. Ale ta „ciężka” praca polega w sumie na opanowaniu kilku umiejętności, które powinny stać się Twoim nawykiem. O nawykach poczytaj tutaj.

  Niektóre osoby podeszły do tego projektu biznesowego bardzo poważnie i zbudowały go do ogromnych rozmiarów.
  Wynagrodzenie otrzymujesz wprost proporcjonalnie do włożonego wysiłku –  mało zrobisz, mało zarobisz, zrobisz dużo zarobisz dużo, nic nie zrobisz, nic nie zarobisz.
  W pracy na posadzie działa to inaczej,  jest pułap minimalny dla twojej płacy, poniżej którego nie może ona zejść,   ale również jest pułap maksymalny. Przychodzi bowiem w każdej karierze taki moment, że uderzasz głową w sufit i więcej ci nie zapłacą,  nawet gdybyś pracował  bardzo dużo i bardzo ciężko.

 5. Jeżeli będziesz  budował ten biznes prawidłowo z sukcesem, zapewni ci  on stały dopływ dochodu.

  Są ludzie, którzy taki dopływ pieniędzy  uzyskali przez napisanie książki, pod warunkiem, że stała się ona  bestselerem. Rodziny sławnych piosenkarzy do dziś zbierają tantiemy w związku z przebojami, które  oni nagrali przed laty.
  Mają oni dochód pasywny.
  Za każdy dzień, kiedy jesteś w pracy, dostajesz zapłatę tylko raz. Nieważne czy jesteś adwokatem, lekarzem czy sprzątaczem, czy pracujesz w restauracji czy jesteś ekspedientem.  Gdy nie ma cię w pracy, przestają ci płacić.

Piesek

Idea ta jest najbardziej fascynującym konceptem
biznesowym 21 wieku.

Brands and Trends

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge