Marketing sieciowy alternatywą dla pracy na etacie…

Marketing sieciowy alternatywą dla pracy na etacie…

question markCzy Marketing sieciowym może być dobrą alternatywą dla pracy na etacie ?  Z całą pewnością różni się on  zdecydowanie od innych form zarabiania. Nie jest to praca na etacie, raczej można go porównać do samozatrudnienia. Nie ponosisz jednak takich kosztów, które towarzyszą firmie tradycyjnej. Nie płacisz dzierżawy terenu czy obiektu, nie zatrudniasz ludzi.

Prowadziliśmy  tradycyjną działalność przez kilka lat. Twierdzę, że Marketing sieciowy pod względem kosztów prowadzenia działalności ma dużą przewagę nad tradycyjną formą działalności.

Jeśli rozpoczynasz działalność w Marketingu sieciowym, nie musisz od razu rejestrować działalności.

Marketing sieciowy jest dobrym sposobem na dorobienie 500 zł, na zarobienie drugiej pensji,  a także na uzyskanie niezależności finansowej. Większość ludzi wybiera opcję dorobienia paruset złotych.

A co rozumiem pod pojęciem niezależności finansowej?  Gdy zadaję to pytanie, słyszę często, że niezależność finansowa to duże zarobki, za które można mieć różne dobra. Ważne są więc dla ciebie duże zarobki. Możesz wtedy podróżować, jeździć dobrym samochodem, posiadać ładny dom, spełniać inne swoje pragnienia…

No dobrze, a co się stanie gdy w firmie następuje redukcja etatów i to ty idziesz na bruk?  Kończy się twoja niezależność finansowa? Mało powiedziane, nie masz za co żyć albo żyjesz z oszczędności. Ciekawe tylko, na ile czasu wystarczą ci twoje oszczędności.

Czyli nie tylko o wysokie zarobki chodzi. Chodzi o sposób zdobywania pieniędzy, o system, w jakim zarabiasz swoje pieniądze.

Praca na posadzie ma tę wadę, ze zwolniony z pracy może być pracownik biurowy, sprzątaczka, ale również dyrektor, a nawet ten facet co nosi wszystkie klucze i jest w firmie najważniejszy.

Czy z własnej firmy ktoś może cię zwolnić?  No nie, prawda?  No więc może własna firma jest lepszym zabezpieczeniem?

Tutaj przychodzi mi na myśl, że aby ominąć problemy związane z prowadzeniem firmy w tradycyjnym wydaniu,  dobrym rozwiązaniem jest  samozatrudnienie w systemie Marketingu Sieciowego.

Jest wiele zalet:

 1. bardzo niskie koszty przy rozkręcaniu firmy (np. 100 zł cena umowy i zakupu materiałów edukacyjnych),

 2. pomoc i wsparcie zespołu, do którego się przyłączasz, szczególnie twojego mentora,

 3. szkoła biznesu, która wiele cię nauczy szczególnie rzeczy praktycznych,

 4. możliwość obserwowania ludzi, którzy odnieśli sukces w tym systemie,

 5. dostęp do szkoleń firmowych online, możesz korzystać ze szkoleń w dowolnym  czasie,

 6. kształtowanie swojego charakteru poprzez czytanie książek i stosowanie tej wiedzy w życiu.

Nie licz na wielkie zarobki za miesiąc, bo to nie ten model zarabiania. Potraktuj to na początek jako pracę dodatkową. Musisz zrozumieć, że w Marketingu sieciowym wynagrodzenie jest odłożoną w czasie gratyfikacją. Pierwsze  profity możesz jednak mieć już od pierwszego miesiąca, ponieważ  produkty, które oferuje ci firma po cenie hurtowej,  możesz sprzedawać po cenie detalicznej. Warunek jest taki, żebyś zaczął te produkty używać w swoim domu i w ten sposób robił obroty.

Firma Amway ma w swojej ofercie sporą gamę produktów, chemię gospodarczą, kosmetyki do pielęgnacji ciała, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, suplementy, żywność (nieduża oferta ale jest), naczynia ze stali nierdzewnej, noże, filtr do wody, usługi T-mobile, z dobrą ofertą korporacyjną.

Zarobki z pracy wykonanej w Biznesie Marketingu sieciowego stają się konkurencyjne wtedy, gdy dwukrotnie przewyższają twoje zarobki z pracy na etacie.

Wtedy Marketing sieciowy staje się niezłą alternatywą dla twojej posady. Jeśli mówi się o zaangażowaniu  w Marketing sieciowy, to jest to wtedy najlepszy moment. Jesteś na najlepszej drodze do niezależności finansowej.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge