Marzysz o wyjątkowym prezencie na gwiazdkę? A może zakupy z Amway?

Marzysz o wyjątkowym prezencie na gwiazdkę? A może zakupy z Amway?

Czas prezentów i czas rozpaczliwego biegania po sklepach, co kupić, aby najbliższym sprawić radość.  Jeśli masz takie założenie to świetnie, ale jeśli odłożysz zakupy prezentów na ostatnią chwilę, to  kupujesz co wpadnie w ręce. W ten sposób rośnie góra rzeczy niepotrzebnych, które przewalają się  w domu, a w końcu i tak je wyrzucamy. Czy są to na pewno dobrze wydane pieniądze? Takie prezenty nie sprawiają radości, obdarowani muszą udawać, że się cieszą.

Pewnego razu usłyszałam poradę,  że prezenty powinno się gromadzić już we wrześniu. Być może to dobry sposób. Ale z całą pewnością mało kto to robi.

Może problem tkwi w tym, że chcemy kupić dobry prezent, ale tani. A może lepiej wydać troszkę więcej pieniędzy, ale kupić taki prezent który na pewno sprawi radość obdarowanemu i będzie  pożyteczny.  Ja proponuję taką właśnie opcję.

Chciałam przedstawić kilka propozycji wybranych przeze mnie  produktów na prezenty świąteczne.

Piękny zestaw na prezent z rękawiczkami złuszczającymi to zestaw kosmetyków z dodatkiem miodu i gliceryny, który ma doskonałe właściwości nawilżające. Skóra po umyciu pozostaje gładka i jedwabista.  I  znowu potwierdzam to osobistym doświadczeniem. Link pod obrazkiem na początku wpisu.

Witaminy są na pewno prezentem pożytecznym. Być może uważasz, że prezent powinien być trwały i zostać pamiątką na lata.  A może poprawa zdrowia będzie tym efektem na lata…Naturalne dodatki dietetyczne  firmy NUTRILITE   są z całą pewnością naturalne i będą zdrowym prezentem. Kupujemy je od lat, wyznajemy bowiem  zasadę, że jeśli uzupełniać  braki witaminami, to muszą to być one sprawdzone.

Wyjątkowym i specjalnym prezentem może być zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry dojrzałej. Jest to doskonały  prezent dla twojej ukochanej. W tym przypadku nie ryzykujesz, bo gwarancja zwrotu pieniędzy dotyczy również kremów.  Pisałam o nich w moim poprzednim wpisie.

Doskonałe kosmetyki do włosów mogą być trafionym prezentem dla wszystkich, którzy chcą mieć zdrowe błyszczące  włosy. Osobiście uwielbiam kosmetyki do włosów farbowanych. Panie farbujące włosy zainteresuje informacja, że szampon do włosów farbowanych doskonale usuwa zabrudzenia od farby ze skóry głowy. Oprócz tego, w porównaniu do innych szamponów,  pozwala  dłużej utrzymać kolor włosów.

Przyjemne w malowaniu i świetnie nawilżające usta  pomadki i błyszczyki serii ARTISTRY(po dostępnej cenie) są doskonałym prezentem dla pań, które lubią podkreślać usta. Osobiście uwielbiam je błyszczyki i polecam je tym paniom, które wolą delikatniejszy, a jednak widoczny  makijaż ust.  Przepiękny kosmetyk z lustereczkiem i ledową latareczką pozwalający wykonać makijaż ust nawet po ciemku – to błyszczyk rozświetlający.

Zapraszam do bezpiecznych zakupów, które na pewno dadzą ci dużo satysfakcji i zadowolenia, więcej informacji na  naszej strony osobistej.

Abyś czuł się bezpiecznie dodam, że wszystkie produkty mają gwarancję zwrotu, otrzymujesz zwrot gotówki w przypadku niezadowolenia z zakupów.

Aspekt produktowy- używaj produktów ze swojego biznesu – polecaj je znajomym – to tylko jedna z możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Ostrzegam również przed zakupami produktów AMWAY na Allegro, zanotowano bowiem przypadki wystawienia do sprzedaży podrobionych produktów.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge