Święto Wolnej Przedsiębiorczości – Pardubice – moje wrażenia

Święto Wolnej Przedsiębiorczości – Pardubice – moje wrażenia

Duncan

Święto wolnej przedsiębiorczości  w Pardubicach – Yager  Free Enterprise Celebration –  odbywa się od  wielu  lat.  To wielkie święto.  Ale takiej konferencji nie pamiętam, jestem pod ogromnym wrażeniem. Magia, która w hali pardubickiej krążyła w powietrzu, pozostała  we mnie do dziś.

BRAD I JULIE DUNCAN

DUNCANOWIE

(na zdjęciu)   byli głównymi gośćmi konferencji.

Możesz żyć życiem, jakie ty chcesz wieść. Jak chciałbyś, aby twoje życie wyglądało?

Rozpoczęli biznes, bo nie chcieli  być kontrolowani przez innych ludzi, by nie martwić się o pieniądze, nie mieć długów…Czy coś ci to mówi?

Potrzebne były zmiany…przede wszystkim zmiana myślenia z pracownika na właściciela biznesu.

Jeśli coś jest dla ciebie ważne, to zawsze znajdziesz sposób, by to zrobić.

Obserwuj swoje myśli, bo one stają się słowami, słowa powodują akcję, a akcja daje nawyki, nawyk staje się twoim charakterem, a charakter ma wpływ na twoją przyszłość.

Jeśli przebywasz z ludźmi, którzy odnoszą sukcesy, i ty zarazisz się sukcesem.

Jeśli przebywasz wśród ludzi, którzy spędzają czas na piciu  piwa i grillują, ty będziesz robił to samo.

Jeśli zrozumiesz, że byt twojej rodziny jest ważniejszy niż mecz piłki nożnej, twoje życie ulegnie ogromnej zmianie. Kiedy kochasz siebie, masz w sobie wiarę i robisz to co działa, wtedy świat staje się piękny.

Garstka ludzi w społeczeństwie wierzy , że zwycięży i zwycięży. Większość ludzi wykorzystuje swoje talenty na plotkowanie, zamiast wykorzystywać je do dokonania zmian w swoim życiu  i życiu innych  ludzi.

STEVE YAGER

Jak mocno jesteś skoncentrowany na swoim pragnieniu?  W tym biznesie mamy do czynienia z chorobą szczegółów – wszystkie ważne rzeczy, które cię dekoncentrują przynoszą zwątpienie i brak wiary w powodzenie. Bądź bardzo skoncentrowany na tym co robisz, dobrze się baw, miej wizję, że możesz wpływać na życie innych ludzi.

HANS I DEBBIE FREE

Życie cię dekoncentruje, ale to ty decydujesz dokąd chcesz dolecieć. Książki,  nagrania i konferencje nauczą cię,  jak doprowadzić do celu swoje działania.

PETER STRYDON

Vice President Sales Europe Amway

W tym biznesie najważniejsi są ludzie. Inwestycje firmy Amway uwzględniają nowoczesne metody budowania biznesu. Mamy wiek technologii.

DAVID SETZER

Następne  pokolenie diamentowe….Podróże z ludźmi,  z którymi współpracujesz w tym biznesie, mają nieoceniony urok, to nie to samo, gdy wyjeżdżasz sam.

Dr ROBERT ROHM

specjalista od osobowości. Ludzie chcą być ważni, lubią gdy wymienia się ich imię. Czy próbowałeś zmienić osobę, którą kochasz? Czy to działa? Jeśli nie, to dlaczego to robisz?

Są ludzie, którzy uwielbiają STATUSQO – chcą aby wszystko było ciągle takie same, nie lubią zmian….. oglądają ten sam film kolejny raz….

Doceniaj ludzi, bez względu na to, ile robią w tym biznesie.

To tylko kilku mówców na tej konferencji,  od których można  się  uczyć  biznesu. Wspaniała postawa, którą reprezentują, to wielcy liderzy.

Dziś nowa generacja zaczyna budować ten biznes, pokolenie Y, które lubi podróżować, mieć dobre samochody, inny styl życia,  nie być uzależnionym od pracodawcy. Od nich należy czerpać siłę i motywację.

ZOFIA I ZBIGNIEW REK

polska legenda tego biznesu. Ludzie, którzy udowodnili, że dla Polaków też działa ten biznes.  Zbyszek jest niesamowitym budowniczym marzeń. To bardzo ciepli i serdeczni  ludzie.  Ich wizerunek nie ma się nijak do określenie biznesmen, chociaż chciałoby się powiedzieć, że to biznesmeni z klasą.  Od takich ludzi uczyć się to ogromna przyjemność i zaszczyt.

Gościmy ich często w Polsce, również w Lublinie.  Każdy ich przyjazd to niesamowity zaszczyt  dla nas wszystkich Polaków.

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge