Zbigniew Rek – jak odnieść sukces w Amway?

Zbigniew Rek – jak odnieść sukces w Amway?

Zosia i Zbyszek Rekowie

 

Wspaniały lider Marketingu sieciowego Zbigniew Rek

gościł 2 lutego w Warszawie. Czekaliśmy na to spotkanie z niecierpliwością.

Jak odnieść sukces w AMWAY?

Zbigniew Rek z żoną Zofią współpracują z firmą Amway Global  od ponad 20 lat. To wspaniali ludzie, ciepli i skromni, dali przykład pracowitości i swoim sukcesem pokazali, że  odniesienie sukcesu w Amway jest  możliwe. Wyemigrowali do USA w czasach, kiedy w Polsce nie było widoków na lepszą przyszłość. Tam spotkali się z ideą Marketingu sieciowego   oraz  największą szkołą biznesu Amway – The Yager Group. Misją Państwa Reków szczególnie Zbyszka (podkreśla to zawsze jego żona Zosia) było, aby w Polsce również dostrzeżono możliwości,  jakie daje Marketing sieciowy,  aby dzięki temu powstała w Polsce klasa średnia.  Zosia i Zbyszek Rek  związali się z firmą Amway i przez kolejne lata budowali swój biznes we współpracy z tą firmą, pracowali ciężko, udowadniając wszystkim w koło, że ten biznes działa. Dla wielu Polaków było to światełko do lepszego życia.

I właśnie w sobotę 2 lutego mieliśmy niebywałą okazję posłuchać Zbyszka Reka. Ma on niesamowitą wizję rozwoju tego biznesu w Polsce, wizję lepszego życia dla wielu Polaków.  Potrafi niesamowicie zainspirować i nowych ludzi i tych działających od lat.

 

Potrzebne ci są proste rzeczy, aby odnosić sukcesy  w AMWAY:

 1. nie oczekiwać, że samo się zrobi, 80% ludzi, którzy zapisują się do biznesu niewiele robi. Firma Amway niestety nie płaci za samo zapisanie się,
 2. akcja,  pokazywanie swojego biznesu innym ludziom. Nie będę tutaj opisywać sposobów pokazywania planów, bo  każda firma MLM ma swoje metody.
 3. konsekwencja – nikt na świecie nie ma problemów finansowych ani problemów braku czasu. Problemem jest brak priorytetów

Najważniejsze słowo w biznesie to:  KONSEKWENCJA….

Zbyszek Rek pomaga uwierzyć, że  w Polsce też się da zbudować ten biznes.  Mówił o tym, co jest potrzebne,  aby zyskać  magię, dzięki której przychodzi taki moment, że każdy kogo dotkniesz  wchodzi w biznes. Z cała pewnością musisz stać się mistrzem kontaktowania, potem mistrzem zapraszania i w końcu mistrzem pokazywania planu marketingowego tego biznesu.

Potrzebny jest trening,  praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka….

 

Podstawowa zasada Marketingu sieciowego:

„Jeśli ci nie wychodzi, to rób więcej”.

Zapraszam na nasze warsztaty.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

5 Comments

 1. Państwo Rekowie to klasa ludzi od których uczą sie liderzy na całym swiecie
  .
  Jest wielu mówcow motywacyjnych ale oni pokazują mechanizm gdzie warko włożyć swoja energię

  Iwona Chiniewicz
 2. Pingback: Pierwsze kroki w biznesie Marketingu sieciowego

 3. Zbyszek Rek to za cala pewnoscia czlowiek, ktory odniosl prawdziwy sukcesu w marketingu sieciowym.

  3 punkty, ktore zostaly wymionione powyzej to klucz, bez ktorego sukces w tym czy innym biznesie nie jest mozliwy, niezaleznie rowniez od tego, czy wolimy ten biznes budowac w sposob tradycyjny czy poprzez internet.

  Ze swojej strony dodalbym jeszcze to, ze za wyniki zawsze na poczatku odpowiada jakosc naszego myslenia i to dlatego wlasnie Dexter Yager zbudowal system oparty o kasety, ksiazki i spotkania.

  To dzieki nim mozna zmienic sposob w jaki myslimy a jesli tak sie stanie, to rowniez zmienia sie nasze rezultaty, przy czym warto jest miec na uwadze, ze zmiana sposobu myslenia nie zachodzi w ciagu jednej nocy czy jednego tygodnia.

  W koncu aktualny sposob myslenia „budowalismy” przez dotychczasowe zycie 🙂
  Michal Kidzinski ostatnio dodała Profesor Zbigniew Rek na temat przedsiębiorczości i marketingu sieciowego

  1. Dziękuję za komentarz panie Michale, czytuję pana wpisy i podziwiam zaangażowanie. Życzę ogromnego sukcesu, który na pewno ostanie się pana udziałem.

   Bożenna Jerwan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge