Dlaczego AMWAY jest dziś tak potrzebny?

Dlaczego AMWAY jest dziś tak potrzebny?

Być może i ty rozglądasz się za nowymi możliwościami zarabiania pieniędzy, tak jak  ja kiedyś. W ostatnim wpisie pisałam o jednej z możliwości jaką jest współpraca z firmą zajmującą się Marketingiem sieciowym i co niesie ze sobą taka współpraca. Jeśli  chcesz znaleźć solidną firmę pracującą na nowoczesnej platformie, to przeczytaj rzetelne informacje, bo być może  dzisiejszy AMWAY to jest to czego szukasz, aby móc sfinansować swoje marzenia.  Z całą pewnością  pozwolą ci one spojrzeć na firmę z innej  perspektywy.

Zapomnij o wszystkim co wiesz i o wszystkim co myślisz, że  wiesz o Amway.

Dowiesz się całkiem nowych rzeczy o Amway.  Nowy projekt badawczy miał na celu  zebranie  wszystkich informacji o firmie Amway Global.

Nowe podejście do nowej możliwości!

Jeśli  jesteś z natury cyniczny i sceptyczny, w nic nie wierzysz, widziałeś już wiele biznesów, znasz  wszystkie multilevele  i nic nie robi na tobie wrażenia, i nie wierzysz w żadną z tych możliwości, to czytaj dalej.

Spróbuj  spojrzeć na  biznes Amway Global w nowym świetle. To nowa dziedzina biznesu, musisz zrozumieć, dlaczego to jest coś,  czego dzisiaj ludzie poszukują.

Dlaczego Amway jest dziś potrzebny, dlaczego ludzie go potrzebują, dlaczego kraj go potrzebuje?  Dlaczego cały świat potrzebuje tego sposobu myślenia.

Wszyscy wiemy,  jak wyglądają finansowe realia świata, które nami wstrząsają, rynek nieruchomości, rynek papierów wartościowych, utrata pracy, bezrobocie.  To dzieje się nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również na całym świecie. Zastanówcie się nad konsekwencjami dla waszych dzieci, dlaczego ludzie się rozwodzą.  80% wszystkich rozwodów ma podłoże finansowe.  Taki procent ludzi podaje przyczyny finansowe jako powód rozwodu. W zastraszającym tempie rośnie liczba bankructw osobistych, gospodarstw domowych. I tutaj Amway daje ciekawe możliwości. Daje szansę rodzinom, żeby mama pozostawała w domu z dzieckiem, daje  szansę,  aby rodzina mogła budować coś jako zespół, drużyna.

Czym kierujesz się  tworząc swoje zaplecze finansowe?  W oparciu o co podejmujesz swoje decyzje finansowe?

1.  Większość ludzi opiera swoje finansowe decyzje na potrzebie natychmiastowej realizacji pragnień, czyli  opierają swoje finansowe myślenie na tym co pragną posiadać natychmiast,

2.  Czy ty również wierzysz w nieograniczoność kredytu – ludzie wierzą, ze ich kredyty się nigdy nie skończą. Że wiecznie będą płacić kartą kredytową.

3.  Czy masz przekonanie  o wiecznym zdrowiu – zawsze będę zdrowy, nigdy nie przydarzy mi się żadna przykra dolegliwość, nigdy nie doświadczę załamania psychicznego, nigdy nie będę mieć kryzysu fizycznego, nigdy nie będę miał żadnej poważnej choroby, nigdy nie będę miał zawału, wylewu, nigdy mi się nic nie przydarzy, nigdy nie będę miał żadnego wypadku, zawsze będę zdrowy.  Ale wszyscy wiemy, że to nieprawda, że  jest to bujanie w obłokach,

4.  Czy masz złudzenie, że masz nieograniczoną ilość czasu?  Zawsze jest czas, żeby się za coś zabrać, zawsze będzie czas, żeby coś zrobić ze swoim życiem.  Może masz dziś 25 lat, więc myślisz, ze w ciągu najbliższych 5 lat poradzisz sobie. Masz 40 lat, to jeszcze sobie z tym poradzisz.  Masz 52 lata, to jeszcze się z tym uporasz… mam czas,  mam czas, mam czas?.ale to złudzenie, bo ccraz bardziej zakopujesz się w dziurze, z której w końcu nie zdołasz się wydostać.

5.  Ostatnia rzecz, na której ludzie opierają swoje finansowe decyzje i przekonania, to wiara w czary?. Czyli wiara w to, że wszystko samo się ułoży, i że wszystko dobrze się skończy.  Niczego nie planują, nie myślą o żadnych biznesach, nie budują żadnych organizacji, nie spłacają żadnych długów. Po prostu wydaje im się, że samo wszystko się rozwiąże.  To tak jakby wierzyć w czary. To się nazywa przesądne zarządzanie swoimi finansami.

Jest pewna koncepcja, prosta koncepcja ekonomiczna, koncepcja nazwana  pudełkiem marzeń.

Każdy człowiek na świecie ma swoje pudełko marzeń, każdy bez wyjątku, ty też masz swoje pudełko marzeń. W tym pudełku znajdują się wszystkie rzeczy, których pragniesz, wszystko na co masz nadzieję, że się przydarzy,  twoje najśmielsze oczekiwania.  Musisz napełnić to pudełko pieniędzmi, którymi zapłacisz za swoje marzenia, które są w tym pudełku. Ale jest pewien problem –  pudełko ma 4 otwory, przez które pieniądze wyciekają.  Pierwszy otwór to otwór podatkowy. W Polsce do lipca pracujesz na podatki. Jest to pierwszy otwór, przez który wyciekają pieniądze przeznaczone na realizację twoich marzeń. Drugi otwór to otwór inflacyjny. Moc nabywcza naszych pieniędzy średnio maleje rocznie o  4%. Musimy ją wyprzedzać, aby przeżyć. Trzecia dziura w pudełku to dziura zobowiązań. Twoje mieszkanie, wyżywienie, ubezpieczenie, samochód itp., czyli wszystko za co musisz płacić, żeby żyć.

Ile średnio absolwent uczelni zarobi przez pierwsze dwa lata po studiach? Po opłaceniu wszelkich zobowiązań zostają mu w kieszeni grosze. Ogromna dziura w jego pudełku marzeń. Czwarty otwór to otwór  rozrywki. Na rozrywkę wydajesz to, co ci zostało. Musisz się zrelaksować,  musisz wyjechać gdzieś na wakacje. To wszystko ucieka z twojego pudełka marzeń. To znaczy, że do pudełka musisz włożyć odpowiednio dużo, aby pokryć te wydatki.

Przez te 4 dziury uciekają ci pieniądze. Musisz mieć dużo większe pudełko, aby włożyć tam o wiele więcej pieniędzy. I co wtedy  robisz? Bierzesz drugi etat, drugie pół etatu, pożyczasz pieniądze czy ograniczasz wydatki i kwitujesz wszystko krótkim: „Nie stać nas czy mnie  na to?”

Amway Global to jest biznes sprawdzony przez 50lat,  potencjał ogromnych zysków,  prosty model, który każdy człowiek potrafi zrozumieć i bezsprzecznie skuteczny system wsparcia.

Są więc 3 powody, dla których potrzebujemy Amwaya:

 1. daje  nieograniczone możliwości gospodarcze,
 2. ten biznes zmienia, ulepsza, udoskonala,  sprawia, że dojrzewasz, przyciągasz  bowiem do siebie wyłącznie to, czym sam jesteś, ten nowy ty przyciąga ludzi tobie podobnych, bo zaczynasz  działać jak  magnes sukcesu. To co najbardziej ludzi motywuje, to pragnienie szczęścia.
 3. jest to szansa na niezależność  finansową, bo ludzie na całym świecie potrzebują dziś wolności finansowej i skutecznego sposobu na sukces .

Niby   proste, a tak trudno to zrozumieć.  Ludzie muszą zrozumieć istotę rozwoju osobistego, bo jest to fundamentalny element szczęścia i dojrzałości mentalnej. Sukces bierze się z połączenia dwóch elementów: czasu i pieniędzy. Ludzie chcą mieć więcej czasu i więcej pieniędzy.

Oficjalnie opublikowane dane liczbowe o firmie Amway Global:

 1. jest to Kompania, która nie ma żadnych długów, co rzadko zdarza się w świecie ekonomii,
 2. jest w pełni skapitalizowana, to znaczy, że nie potrzebuje  inwestorów, ta szansa jest dla nas, nie dla Kompanii,
 3. Kompania podczas każdej recesji rozwija się,  tak jest od 40 lat, podczas każdej bez wyjątku recesji,
 4. ARTISTRY,
 5. NUTRILITE,
 6. przez ostatnie lata Kompania wypłaciła 31 mld $ w formie premii,
 7. jest drugą w historii firmą, która otrzymała od Organizacji Narodów Zjednoczonych prestiżową  nagrodę za ochronę środowiska oraz za dbałość o czystość środowiska. Kompania spełniała te standardy,  kiedy ekologia nie była jeszcze w modzie. Jeśli szukasz czegoś, czym pragniesz zapełnić swoje  pudełko marzeń, być może właśnie to znalazłeś.

75% ludzi na świecie patrzy na życie przez pryzmat strachu, bezpieczeństwa i zmartwienia, reszta patrzy przez pryzmat przygody, optymizmu i możliwości.

Możesz wybrać czy chcesz być człowiekiem płynącym z nurtem życia mając nadzieję, że jakoś się uda dopłynąć do końca, czy chcesz krytykować wszystko i wszystkich w koło i działać destrukcyjnie na siebie i innych, być negatywnym,   czy może być tym, który podejmuje ryzyko i robi coś, co ma w życiu jakieś znaczenie.

Jeśli nie  lubisz pracować dla kogoś, nie boisz  się ryzyka i jesteś gotów ciężko pracować,  a przede wszystkim masz duże marzenia, jesteś podatny na zmiany, to być może Amway Global jest  biznesem  dla ciebie.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

One comment

 1. Pingback: Bogata kobieta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge