Masz dobrą pracę? Pilnuj jej, ale na boku rozwijaj swój biznes…

Masz dobrą pracę? Pilnuj jej, ale na boku rozwijaj swój biznes…

Emerytura_minimalna_6249661Jeśli nie jesteś pewien swojej przyszłości i przyszłości swojej rodziny,
jeśli twoje zajęcie  nie zapewnia ci bezpieczeństwa finansowego lub jesteś na etapie szukania pomysłu, którego realizacja  zapewni ci utrzymanie na resztę życia, abyś mógł robić to, co jest twoją  pasją to czytaj dalej…..

Jest to możliwe nawet w dzisiejszej sytuacji ekonomicznej.

HARRY DENT – renomowany prognostyk i autor bestsellerów rzuca pozytywne światło na naszą ekonomiczną przyszłość. 

Pisze i sDent pisze i sprzedaje biuletyn ekonomiczny, który dokonuje przeglądu gospodarki w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, koncentrując się na pokoleniowych wzorcach wydatków konsumenckich, a także na rynkach finansowych. Napisał jedenaście książek, z których dwie ostatnie stały się bestsellerami.

Tyle podaje Wikipedia. HARRY DENT

Jego pasja to pomaganie ludziom w zrozumieniu zmian, jakie zachodzą w dzisiejszym świecie, w obieraniu własnej ścieżki życiowej, aby osiągnąć finansowe bezpieczeństwo i dobrobyt, jakiego zapewne pragniesz .

Wykształcenie: Harvard Business School, Harvard University, University of South Carolina.

Był wybitnym studentem. Ukończył kierunek „Strategia biznesowa”.  Pracował jako konsultant doradzający firmom przez ponad 20 lat. Rozwijał różne biznesy prowadząc prace badawcze, pisząc i przemawiając do wielu prezesów i doradców na całym świecie.

Harry Dent regularnie występuje w sieciach TV, wielokrotnie publikował swoje artykuły w najróżniejszych czasopismach biznesowych  FORTUNE, BIZNESS WEEK itp.

„Już dziś można pewne rzeczy przewidzieć. One mogą zmienić twój biznes i twoje życie. „

Harry Dent w swoim przemówieniu powiedział, że nadchodząca dekada będzie jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających,  z jaką  przyjdzie nam się zmierzyć.

Jak zwiększyć swój dochód i zabezpieczyć swoje aktywa w tych trudnych czasach?  Jaką przyjąć strategię rozwoju?  Wielu ludzi niestety poniesie porażkę.

Harry Dent pracował dla dużych firm jako strateg biznesowy. Pomagał dostrzec zmiany w trendach, by firmy te mogły wyprzedzać konkurencje. Nie zadowalała go jednak ta praca, ponieważ duże firmy nie potrafiły  wystarczająco szybko wprowadzać owych zmian. Nie miały one również ducha przedsiębiorczości, co Harry Dent cenił najbardziej.

Zaczął więc udzielać takich samych konsultacji drobnym przedsiębiorcom i nowym przedsięwzięciom.

Dzięki tym zmianom wprowadzanym przez przedstawicieli wyżu demograficznego  (1937 – 1963 r), odkrył najważniejsze wskaźniki rozwoju w historii.

Zaledwie 1% populacji na świecie kontroluje ok. 50% dóbr.  Są to przedsiębiorcy, którzy rozumieją zachodzące zmiany i potrafią je wykorzystać do budowania swojej przyszłości finansowej. Reszta ludzi żyje w świecie ułudy. Ciężko pracują i niewiele się w ich życiu zmienia, mimo, że chcą żyć jak najlepiej.  Zamieniają swój czas na pieniądze. Wierzą w zabezpieczenia ze strony rządu, liczą na wcześniejsze emerytury itp. Życie tak nie działa…

Kiedy pogarsza się sytuacja gospodarcza, biznesy padają, ale wyłaniają się nowe możliwości. To jest pole do popisu dla przedsiębiorców.

Jak zwiększyć swoje dochody i zabezpieczyć swoje aktywa?

Jest wiele sposobów na rozpoczęcie własnego biznesu. Najbardziej popularne to:
biznesy internetowe,
franczyzy
i marketing sieciowy.

Marketing sieciowy to jeden z najłatwiejszych sposobów na zostanie przedsiębiorcą, na rozpoczęcie i kontrolowanie własnego biznesu przy minimalnych nakładach początkowych i zaangażowaniu. Możesz rozpocząć budować taki biznes w wolnym czasie.

Ludzie z branży MLM pytali Harrego Denta jaką przyszłość przewiduje dla tej branży.

Jakie są za i przeciw?

Rynek wszak odnotowuje spadek koniunktury.  Harry Dent twierdzi, że to może być bardzo dobre dla tej branży z jednego powodu. Bezpieczeństwo pracy, emerytury, zasiłki emerytalne, zasiłki zdrowotne – to wszystko się skurczy. Ludzie będą odczuwać niepewność swojej przyszłości, będą więc szukać sposobów na zwiększenie dochodów lub na rozpoczęcie jakiegoś biznesu, żeby się uwolnić od zależności od rządu lub firm, które obiecały im różne przywileje, ale  nie będą w stanie temu sprostać.

Harry Dent postrzega Marketing sieciowy jako bardzo dobry pomysł na własny biznes.

Masz do dyspozycji organizację ze sprawdzonymi produktami i sprawdzonym systemem działania. Nie musisz więc sam niczego tworzyć. Bardzo niewielki procent ludzi posiada talent na miarę Steva Jobsa, który umożliwia im budowanie biznesu od podstaw. Większość przedsiębiorców potrzebuje systemu, do którego może się podłączyć i wykorzystać go.

A więc dobra wiadomość jest taka, że gdy większość   nie wie co ma robić, jest zamroczona i sparaliżowana, gdy firmy padają – zachowaj czujność i słuchaj takich ludzi, jak Harry Dent, czy innych ekspertów, którzy ci powiedzą, co się naprawdę dzieje i wskażą ci prawdziwe szanse na to, żeby się wzbogacić.

Słuchaj tych ludzi, którzy ci wskażą jak działają ludzie z grupy 1%.

Celem Harrego Denta jest, abyś myślał i działał jak ten 1% przedsiębiorców, którzy zarabiają najwięcej. Ci ludzie wcale nie muszą być najbardziej inteligentni, oni po prostu nie zaprzeczają zachodzącym zmianom, tylko je wykorzystują.

Kluczowe czynnik sukcesu, szczególnie gdy wybierasz Marketing sieciowy:

 1. Niskie koszty początkowejeśli wybierzesz Marketing sieciowy, to pozbądź się mentalności szybkiego wzbogacenia. Ludzie, którym dobrze się powodzi, a w tej branży jest wielu,  budują prawdziwy biznes.  A więc rozejrzyj się, znajdź produkt lub usługę, które możesz wdrożyć do swojego życia i w które możesz naprawdę uwierzyć. Osiągaj rezultaty w swoim biznesie i pokaż je innym. Aby dobrze prosperować w tym biznesie musisz uwierzyć w to, co masz do zaoferowania. Potem naucz się dobrze swojego produktu lub usługi, opanuj go do perfekcji, naucz się go stosować. Nie mów ludziom, że będą zdrowsi, jeśli zaczną zażywać garść witamin. Ludzie są różni, witaminy są różne. Powinieneś nauczyć się jak stosować to u ludzi, zaoferować im spersonalizowane usługi. To ma duże znaczenie. Musisz zrozumieć, że jeśli sprzedajesz bezpośrednio konsumentom, konkurujesz z rozwijającymi się modelami sprzedaży internetowej, z mailingiem bezpośrednim. Te sposoby nie dysponują bezpośrednim podejściem, jakie ty oferujesz, ale dają wiele informacji i często oferują niższe ceny. Zadbaj o to, żeby się wyróżnić doskonałą obsługą klienta i spersonalizowaną konsultacją. Musisz widzieć siebie jako konsultanta osobistego. To jest element, którego nie mają inne sposoby sprzedaży bezpośredniej.
 2. Będziesz miał sporą  grupę ludzi pod sobą dystrybutorów i użytkowników. Poszukaj ludzi poważnych, którzy chcą budować na początku w wolnym czasie, a w końcu na pełen etat. Aby twój biznes mógł się nieustannie rozwijać, musisz  inwestować swój czas w szkolenia, wspieranie i motywowanie tych ludzi.
 3. Sprzedajesz w produkty w oparciu o relacje międzyludzkie. W mediach społecznościowych odbywa się rewolucja i daje to możliwość wyjścia poza kontakty i biznesy lokalne. Masz dostęp do ludzi z całego świata. Bądź poważnym biznesem, inwestuj w swoich ludzi i w siebie.  Ucz ich, jak mają inwestować w siebie.

To powinna być twoja misja.

Jak każdy dobry biznes, mimo, że wszystko się ciągle zmienia, powinieneś mieć 10 letni plan lub dłuższy. Gdzie będziesz w roku 2023, kiedy rozpocznie się kolejny globalny wzrost gospodarczy. Powinieneś mieć opracowaną strategię – poukładać swoje domowe finanse, zacznij rozwijać jak najwięcej źródeł dochodu, podłącz się do już istniejącego systemu.

Zapomnij o emeryturze. W krajach III świata nikt nie przechodzi na emeryturę. Tam ludzie pracują do śmierci, gdy ktoś ma problemy zdrowotne, pomaga mu najczęściej rodzina.

Opieka zdrowotna czy emerytalna z lat 30-40 tych XX wieku, miała po części za zadanie wyjście  z wielkiego kryzysu i zachęcenie starszych ludzi do ustąpienia miejsca pracy młodszym. Wtedy średnia długość życia wynosiła ok. 60 lat. Dziś ludzie dożywają 86, a nawet 90 lat. Nie da się dzisiaj pracować przez 42 lata, a potem obijać się na koszt państwa przez kolejne 20 lub 30 lat. Gdyby dziś dostosować system opieki zdrowotnej i emerytalnej do przewidywanej długości życia,  na emeryturę powinno się odchodzić w wieku 75 lat. To jest coś odwrotnego, co wam mówią.

Masz dobrą pracę, pilnuj jej, ale na boku rozwijaj swój biznes.

Buduj bogactwo i skuteczny przepływ gotówki. Za 10 lat powiesz, że nareszcie możesz  robić to, o czym marzyłeś. Buduj swój biznes w tym czasie, gdy inni borykają się z problemami. Znajdziesz się w 1% ludzi, wtedy odejdziesz na zasłużoną emeryturę, będziesz miał duże dochody, a twój biznes będzie się rozwijał w pewnym sensie automatycznie. Będziesz nadal wspierać swoich partnerów albo podróżować po świecie.

Jeśli pragniesz wiedzieć  więcej na ten temat:

zapraszam na mojego Fanpage,

na kanał Youtube, gdzie obejrzysz wiele ciekawych filmów

skontaktuj się  ze mną: jerwanbozenna@gmail.com

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge