Dlaczego ARTISTRY?

Dlaczego ARTISTRY?

Historia marki ARTISTRY

Oficjalnie rozpoczęła się w 1950 roku. Własną linię kosmetyków przedstawiła Edith Rehnborg, żona Carla Rehnborga, założyciela firmy NUTRILITE produkującej suplementy na bazie naturalnych wyciągów z roslin. Nazwa ARTISTRY pojawiła się oficjalnie dopiero w roku 1968.

Kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe są w równowadze, założenie było bowiem takie, że kosmetyki do makijażu również powinny pielęgnować skórę.

Dlaczego ARTISTRY?

Wg badań firmy EUROMONITOR, które wykonuje ta firma cykliczne co 2, 3 lata, to jedyna marka prestiżowa w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Większość kosmetyków na rynku to produkty masmarketowe.

Technologia, która polega na tym, że składniki odżywcze w kremach, szczególnie w kosmetykach typu serum, które są najbogatsze w składniki odżywcze, penetrują skórę w głąb. Technologia to liposomy, środek transportu, aby wprowadzić składniki głęboko pod skórę i tam one się dopiero rozpuszczają. Liposomy to syntetyczne kuleczki, które zawierają składniki odżywcze, a ich otoczka to rybi tłuszcz lub lecytyna sojowa, które są rozpuszczane przez nasze enzymy.

Badania kliniczne – każdy lek wymaga udowodnienia, że działa, zanim
zostanie dopuszczony do sprzedaży, ale nie ma takich wymogów odnośnie
kosmetyków. Kosmetyki poddane testom klinicznym (testy dermatologiczne i
alergologiczne) dają gwarancję długotrwałości. Wiele firm nie robi
badań klinicznych ze względu na to, że są drogie i na wyniki trzeba
oczekiwać wiele miesięcy.

Gwarancja satysfakcji – prawo europejskie ogranicza je do 30 dni, ale Amway zawsze zwraca pieniądze w przypadku niezadowolenia klienta albo wymienia produkt na nowy. Wydajesz pieniądze, ale nie na darmo. Kupując kosmetyk sprawdzaj czy ma badania kliniczne.

Składniki naturalne

Holistyczne podejście i dbałość o piękno z zewnątrz i od wewnątrz. Od początku istnienia firmy kosmetyki oparte są na naturalnej bazie roślinnej. Efekty działania kosmetyków ARTISTRY utrzymują się dosyć długo. Nie są to proste rozwiązania, bowiem cała technologia opiera się na stymulowaniu skóry do wytwarzania kolagenu, elastyny. Kolagen czy kwas hialuronowy zawarty w kosmetykach działa tylko powierzchniowo. Aby kwas hialuronowy wszedł głęboko w skórę, musi być w postaci hialuronianu sodu czyli tworzyć malutkie cząsteczki, które przechodzą przez skórę.

Ekonomia – znajomi kupują krem co 2, 3 tygodnie, a ja kupuję jeden krem na 5, 6 miesięcy. Skóra pobiera z kosmetyku tyle co jej potrzeba, tylko tyle wchłonie. Nie ma potrzeby nakładania grubej warstwy kremu na skórę

Wegańskie kosmetyki

Nowe prawo unijne stanowi, że za użycie określenia wegańskie kosmetyki trzeba zapłacić. Ze względu na zastosowanie składników roślinnych w kosmetykach ARTISTRY uznano, że nie ma potrzeby uzyskiwania takiego certyfikatu. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Stosowana do tej pory lanolina -wosk z wełny owczej, została zastąpiona olejami roślinnymi. Podobnie probiotyki nie pochodzą z mleka, a z roślin np. z batatów.

Konserwanty

Jeśli krem wystarcza na pól roku, to musi zawierać konserwanty. Niektórzy twierdzą, że robią sobie kosmetyki sami, bo wtedy wiedzą, jakie składniki zostały użyte do produkcji tego kosmetyku, i będą to z całą pewnością kosmetyki bez konserwantów. Takie kosmetyki mają jednak krótki okres trwałości i trzeba je szybko zużyć. Poza tym działają one tylko powierzchniowo, o czym wspominałam już wcześniej. Konserwanty w kremach ARTISTRY były stosowane od zawsze. Parabeny to najbardziej przebadane konserwanty, są bezpieczne. Były stosowane w kosmetykach ARTISTRY. Firma przechodzi jednak na naturalne konserwanty, odkryto bowiem, że są rośliny, które doskonale spełniają rolę konserwantów. Badania te trwają nadal. Kupując kosmetyk sprawdzaj, jakie zawiera konserwanty.

Jeśli interesuje cię zarabianie w systemie MLM, odsyłam do strony http://jerwanproject.pl/jak-zarabiac/

Jeśli chcesz być tylko klientem, rejestrujesz się na mojej stronie https://www.amway.pl/user/jerwan

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge