obraz 9

Fantastyczne motywacyjne spotkanie o rozmiarach przerastających wyobrażenia niektórych ludzi, o tym co się dzieje z firmą Amway. Nieraz słyszę takie pytanie podczas indywidualnych spotkań:
„To ten AMWAY jeszcze istnieje?”

Coroczne Święto Wolnego Rynku celebrowane jesienią przez tysiące ludzi z Europy i świata.
Piękne dziewczyny z chustami na głowie (Muzułmanki), przystojni Hindusi, Murzyni, i inne nacje – różnorodny międzynarodowy tłum ludzi pragnących, aby ich życie było lepsze, bogatsze nie tylko w sensie finansowym. Wszak droga do sukcesu jest bardziej fascynująca niż sam sukces.
Ogromna rzesza entuzjastycznych ludzi, którzy albo zrozumieli o co w tym MLM-ie chodzi, albo przyjechali na takie duże spotkanie, by zobaczyć prawdziwy biznes i umocnić swoją wiarę w ten biznes.
Tematy poruszane przez mówców dotyczą budowania relacji zarówno w rodzinie jak i pośród partnerów w biznesie. To wielka szkoła życ
ia.

Wiem, że jesteśmy z mężem w czymś wielkim, w wielkim ruchu, który łączy ludzi różnych nacji bez względu na ich zapatrywania polityczne czy religijne. Ruch ten zmienia świat na lepszy.

Mówcami, którzy mnie zachwycili byli Liz i Bob McEven. Bob McEven jest  wiodącym obrońcą interesów pro-rodzinnych i wolnorynkowych. Historię działań Boba McEwena możesz przeczytać na Wikipedii, odegrał niemałą rolę  popierając  państwa paktu warszawskiego, chcące oderwać się od sowieckiej dominacji.

Liz powiedziała, że najważniejsze jest oddanie, poświęcenie – to są gwaranty dobrego małżeństwa. Kobieta nie będzie się czuła bezpieczne, gdy mężczyzna nie zalegalizuje związku z nią.Liz

Znam wiele młodych par, które żyją na tzw. kocią łapę. Taki układ proponują mężczyźni, kobiety mówią, że im taki układ pasuje. ale gdy mówią „mój partner” to mam wrażenie, że się tego wstydzą. Zgadzają się na taki układ, żeby nie utracić partnera.  Jeśli związek dwojga kochających się ludzi staje się układem nie małżeństwem,  to obudź się kobieto i postaw sprawę jasno. Wóz albo przewóz.  Dzieci rosną, kobiety się starzeją, za to panowie są ciągle młodzi. Ze strony mężczyzny to brak odpowiedzialności.

Liz  i Bob mają wspaniałe małżeństwo, mają więc  prawo mówić o tym.

Jeśli chcesz, aby twój małżonek podał ci masło, to nie mów:

„Daj mi masło”,

tylko popatrz na niego i powiedz:

„Podaj mi proszę masło”.

Jeśli chcesz, aby mąż mówił ci miłe słowa, powiedz mu, że lubisz słyszeć takie słowa, że pięknie wyglądasz, że jest ci pięknie w tej sukni, że on cię kocha.

O swoich celach i oczekiwaniach rozmawiaj wtedy, gdy jesteście wypoczęci, wyluzowani, uśmiechnięci, wtedy on cię wysłucha.

Informacja dla męża – twoja żona najpierw, a potem dzieci i praca!!!

Szczęśliwa żona – szczęśliwe życie… Każdy mężczyzna powinien o tym pamiętać.

Jeśli żona jest oddana tylko dzieciom, nie zauważa męża, nie buduje z nim relacji miłości, to w momencie, gdy dzieci odchodzą z domu,  zostajecie obok siebie, jak dwoje obcych ludzie.

Dzieci chcą widzieć, że rodzice się kochają i idą razem na randkę. Czują się wtedy bezpieczne.

Bob skupił się na relacjach biznesowych:
„Człowiek ma ducha, duszę i ciało. Nigdy nie atakuj ducha w relacjach, nie możesz łamać ducha swoich bliskich,  znajomych i partnerów. Atakowanie ducha to mówienie np.
„Nigdy nie słuchasz, co do ciebie mówię….”
„Jesteś przegrany, nic z ciebie nie będzie, nigdy..”

Możesz natomiast powiedzieć:
„Synu, jestem  dumny, że jestem twoim ojcem, ale chciałbym abyś nie spóźniał się – 1 godzina spóźnienia to jeden tydzień bez samochodu.Bob

Nie atakujesz ducha, ale rozmawiasz o tym, co złego ktoś zrobił, a  nie o tym, że jest zły.

Język miłości jest  dla każdego inny.  Bob wymienia 5 języków miłości:

 1. bycie usłużnym,

 2. prezenty,

 3. dotyk fizyczny – przytulajcie się,

 4. pamięć o rocznicach ślubu, imieninach, urodzinach,

 5. koncentruj się na drugim człowieku.

Poznaj język miłości swoich dzieci, męża, żony. Dla męża np. ważna jest pochwała: „Zrobiłeś super robotę”….

Zawsze koncentruj się na mocnych stronach innych ludzi.

Czytanie  książek o osobowościach, to ważny element rozwoju osobistego.

Chcę ci polecić do wykonania:

test osobowości

przygotowany na podstawie książki Florence Littauer   „Osobowość plus – Jak zrozumieć innych przez zrozumienie siebie?”

Robert Kiyosaki promuje ideę  dochodu pasywnego. Nasz biznes  uczy właśnie Robertjak tworzyć dochód pasywny. Daje alternatywę dla mitu pracy – bezpieczeństwa. Jak mieć swój własny biznes, jak  przejąć kontrolę nad swoim czasem. Biznes MLM jest w grupie sposobów zarabiania pieniędzy, gdzie nie pracujesz dla pieniędzy, ale tworzysz swój dochód pasywny. Już dziś  sztuczna inteligencja zabiera ludziom miejsca pracy, ucz się jak tworzyć dochód pasywny.

Wielu mówców podkreślało, że budowania relacji trzeba się uczyć. Każdy kogo spotykasz w swoim życiu, odegra w nim jakąś rolę. Pamiętaj, że to co negatywne staje się automatyczne. Na świecie szerzy się epidemia niskiego poczucia wartości.

Potrzeba jest nam edukacja , aby móc zobaczyć różnice. Ludzie porzucają biznes, bo nie działa. Ale porzucają różne inne rzeczy. Większość ludzi nie ma pojęcia, jak ocenić szansę. Odchodzą od okazji właściwych, a biorą się za coś, co daje iluzję szybkiego zarobku. To co dostajesz za darmo, przeważnie nie ma wartości.

W systemie wolnej przedsiębiorczości ludzie wymyślają, co zrobić by innym było lepiej. Im większa wolność tym większe bogactwo. Jedyny sposób, w jaki tworzy się bogactwo – to wolna wymiana towaru na pieniądze.

W systemie wolnej przedsiębiorczości szanujemy bogatych ludzi.

 

Podziel się tym wpisem ze znajomymi:
 • Facebook
 • Google Buzz
 • Internetmedia
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blogger.com
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Poleć
 • Mój biznes
 • Wykop
 • Grono.net
 • Yigg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge